Centrum napraw samochodów

Na dobry początek

Witajcie!

 

Należę do tego grona facetów, którzy wszelkie naprawy samochodowe lubią wykonywać sami.

pobrane (12).jpg

Oczywiście nie wszystkie ale to co możliwe staram się zrobić sam - nie tylko dla zaoszczędzenia kosztów ale i dla własnej satysfakcji. Niesamowitą radość sprawia mi, a pewnie i nie tylko mi, jak uda mi się samemu coś poprawić, ulepszyć czy naprawić.

images (27).jpg

Mam już nie małe doświadczenie z samochodami - głównie z powodu, że kilka już ich miałem a z każdym były inne problemy. Pomogło mi to poznać je od środka. Nie mówię tu tylko o takich elementach jak wymiana żarówek, koła czy też naprawa jakiejś drobnej usterki.

Po kilku próbach wiem już jak skutecznie usuwać rysy z karoserii czy też czyścić tapicerkę wewnątrz samochodu. Doskonale zdaję sobie sprawę, że sprawne technicznie auto to nie wszystko a więc w wolnych chwilach dbam również o jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny - nie tylko poprzez czyszczenie ale i poprzez renowację, która wydłuża żywotność nie jednego samochodu.

images (26).jpg

Mam nadzieję, że mój poradnikowy blog uznacie za wart uwagi - a czy porady są przydatne ocenicie już za kilka dni po pierwszym wpisie.

 Zapraszam zainteresowanych!