Centrum napraw samochodów

Kupujemy auto!

Planujesz od dawna zakup auta - wybierasz markę, model i kolor ale do tej pory nie wiesz jakie auto wybrać. Z salonu czy też używane? Chyba każdy kierowca nie raz już zadał sobie to pytanie. Doskonale wiemy, że auta prosto z salonu rzadziej się psują, nie były wcześniej przez nikogo użytkowane ale też wiemy, że takie auto jest dużo dużo droższe niż używane. Wartość auta bardzo szybko spada - już rok po produkcji może spaść nawet o 50%.

images (4).jpg

Czy warto więc przepłacać za auto prosto z salonu skoro można mieć tą samą wersję tyle, że używaną w dużo atrakcyjniejszej cenie? Prawda jest taka, że najlepszej, jedynej i właściwej odpowiedzi na to pytanie nie ma. Na rynku można znaleźć coraz więcej skupów aut ale i dealerów którzy oferują całkiem dobrej jakości auta w niezłym stanie za atrakcyjną kwotę. Coraz więcej jest również serwisów internetowych z ofertami samochodów krajowych jak i zagranicznych. Jeśli dobrze przyjrzymy się ofertom samochodów to można stwierdzić bez większego problemu, że rynek aut używanych nie jest wcale taki mały jakby się nam mogło wydawać. Nawet można pokusić się o stwierdzenie, że jest większy niż rynek aut nowych. Czy to oznacza, ze nie warto inwestować w nowe modele?

images (6).jpg

Owszem osoby posiadające nadmiar środków finansowych z całą pewnością mogą pozwolić sobie na zakup samochodu prostu z salonu z taką samą pewnością mogę stwierdzić, ze nie pożałują tej decyzji. Docenią pewnie wiele elementów w nowym aucie. Docenią nie tylko pięknie wyglądające i nowe elementy wyposażenia auta ale tez fakt iż nie prędko będą musieli poddawać go naprawom i wymianom części. No chyba, że nasze auto ulegnie wypadkowi. Bo czy nie powinniśmy czuć satysfakcji wyjeżdżając z garażu nowiusieńkim samochodem? Wiemy jednak, że nasze zarobki nie zawsze odpowiadają naszym marzeniom ale też nie pozwalają na ich spełnianie. Prawda jest taka, że podjęcie ta ciężkiej decyzji nie jest łatwe i każdy z nas podejmie ją inną. Przecież każdy z nas ma inne marzenia, potrzeby i zdolności finansowe. Nie każdy kierowca marzy o posiadaniu pięknego auta wprost z salonu - niektórzy z nas kupują używane auta gdyż wszelkie prace majsterkowe i naprawcze sprawiają im wiele przyjemności i radości.

images (5).jpg

A Ty co wybierasz?